Suriname ready voor de Consude Games

Suriname ready voor de Consude Games

27-11-2019

De Surinaamse delegatie waaronder de Stichting Schoolsport Federatie Suriname (SSFS), sporters, coaches en het medisch team zijn ready voor de deelname aan de Consejo Sudamericano del Deportes Escolares (CONSUDE). Suriname zal voor de 8ste keer hieraan deelnemen van 01 tot en met 06 december 2019 in Asunción, Paraguay.  Deze spelen dienen als meetmoment voor de Surinaamse scholieren in de leeftijdscategorie 12-14 jaar. Er zal aan 8 takken van sport worden deelgenomen m.n.  schaken, atletiek, atletiek voor scholieren met een beperking, basketbal (jongens en meisjes), zaalvoetbal, zwemmen, judo en volleybal (jongens en meisjes).

Vanuit het Ministerie van Sport- en Jeugdzaken is de Stichting Schoolsport Federatie Suriname (SSFS) belast met de coordinatie van de uitzending aan dit internationaal sportevenement. De minister van Sport- en Jeugdzaken, Lalinie Gopal, en de directeur van Sportzaken, Mitchell Kisoor, hebben de sporters moed ingesproken tijdens een teach-in waarbij alle betrokkenen geinformeerd werden over de voorbereidingen en de spelen. De delegatie vertrekt op zaterdag 30 november naar Paraguay.

 

Suriname Consude Selectie:

 

1

Farinum

Yaden Christiano

Sporter

JUDO

2

Redout

Jahdiel Jaïr

Sporter

JUDO

3

Kemper

Damian Jaden

Sporter

JUDO

4

Holter

Valentino Jaden

Sporter

JUDO

5

Williams

Leonie Tracy

Sporter

JUDO

6

Williams

Leontine  Stacey

Sporter

JUDO

7

Brunst

Giovanni

Coach

JUDO

8

Marica

Samantha

Coach

JUDO

9

Pinas

Riliano

Sporter

ATLETIEK

10

Pinas

Charity

Sporter

ATLETIEK

11

Koorndijk

Jeffelou

Sporter

ATLETIEK

12

Veira

Marlon

Coach

ATLETIEK

13

Riedewald

Jaïr Stefanildo

Sporter

SPECIAL OLYMPICS

14

Pikienmai

Chisano Cermario

Sporter

SPECIAL OLYMPICS

15

Greene

Ronald Vinenio

Sporter

SPECIAL OLYMPICS

16

Leter

Chevelli Milaisa

Sporter

SPECIAL OLYMPICS

17

Macrooy

Sheniva Megan

Sporter

SPECIAL OLYMPICS

18

Afonsoewa

Glaumara

Sporter

SPECIAL OLYMPICS

19

Jeunesse

Varida Astrid

Coach

SPECIAL OLYMPICS

20

Menso

Jennifer Maria

Coach

SPECIAL OLYMPICS

21

Held

Eduard Humbert

Coach

SPECIAL OLYMPICS

22

Hardjopawiro

Marvin Soenar

Coach

SPECIAL OLYMPICS

23

Reumel

Madelene

Coach

SPECIAL OLYMPICS

24

Powdar

Anya

Sporter

ZWEMMEN

25

Eendragt

Rochelle

Sporter

ZWEMMEN

26

Tjin-Asjoe

Ariël

Sporter

ZWEMMEN

27

Djoparto

Kaelyn

Sporter

ZWEMMEN

28

Chundro

Doron

Sporter

ZWEMMEN

29

Holtuin

Ismaël Jaïr

Sporter

ZWEMMEN

30

Moeljodirjo

Sven F.

Sporter

ZWEMMEN

31

Telting

Tamarr Z.

Sporter

ZWEMMEN

32

Nabibaks

Fabianne

Coach

ZWEMMEN

33

Richaards

Jishar

Coach

ZWEMMEN

34

Warsodikromo

Quincy Carlos

Sporter

SCHAKEN

35

Yeung

Jason Ch Kin

Sporter

SCHAKEN

36

Ramautarsing

Swastika Divya

Sporter

SCHAKEN

37

Kaslan

Victoria, Dewi-Andara

Sporter

SCHAKEN

38

Dos Ramos

Rosangela

Coach

SCHAKEN

39

Lo Kim Lin

Njoek Mien Frank

Coach

SCHAKEN

40

Emanuels

Michajah

Sporter

BASKETBAL MEISJES

41

Hooghart

Jelani

Sporter

BASKETBAL MEISJES

42

Slagveer

Gylaisa

Sporter

BASKETBAL MEISJES

43

Slagveer

Chelsea

Sporter

BASKETBAL MEISJES

44

Paitoe

Schanilza

Sporter

BASKETBAL MEISJES

45

Jedini

Beyonce

Sporter

BASKETBAL MEISJES

46

Reiziger

Janessa

Sporter

BASKETBAL MEISJES

47

Berend

Demelsa

Sporter

BASKETBAL MEISJES

48

Afonsoewa

Jajintie

Sporter

BASKETBAL MEISJES

49

Belgrave

Talusha

Sporter

BASKETBAL MEISJES

50

Hooghart

August

Coach

BASKETBAL MEISJES

51

Soesman

Gertrude

Coach

BASKETBAL MEISJES

52

Lieuw On

Shane A.

Sporter

BASKETBAL JONGENS

53

Soesman

Joshua G.

Sporter

BASKETBAL JONGENS

54

Jeffry

Rai R.

Sporter

BASKETBAL JONGENS

55

Ooiberg

Chabelli F.

Sporter

BASKETBAL JONGENS

56

Hek

Jeremy R.

Sporter

BASKETBAL JONGENS

57

Mac Bean

Joel

Sporter

BASKETBAL JONGENS

58

Misran

Ashton S.

Sporter

BASKETBAL JONGENS

59

Gefferie

Murwien G.

Sporter

BASKETBAL JONGENS

60

Tonch

Ariqiero

Sporter

BASKETBAL JONGENS

61

Soekhnandan

Miguel A.

Sporter

BASKETBAL JONGENS

62

Emanuels

Ray

Coach

BASKETBAL JONGENS

63

Riedewald

Dwight John

Coach

BASKETBAL JONGENS

64

Sengwai

Avaira

Sporter

VOLLEYBAL MEISJES

65

Wirongali

Solange

Sporter

VOLLEYBAL MEISJES

66

Heymans

Ketura

Sporter

VOLLEYBAL MEISJES

67

Getrouw

Désiree

Sporter

VOLLEYBAL MEISJES

68

Koorndijk

Aila

Sporter

VOLLEYBAL MEISJES

69

Jubithana

Sharelleton

Sporter

VOLLEYBAL MEISJES

70

Fränkel

Charise Jamelsia

Sporter

VOLLEYBAL MEISJES

71

Groenewoud

Sene-Gay

Sporter

VOLLEYBAL MEISJES

72

Sporkslede

Zefanya

Sporter

VOLLEYBAL MEISJES

73

Lisse

Chontelle

Sporter

VOLLEYBAL MEISJES

74

Valies

Janice H.Ch.

Coach

VOLLEYBAL MEISJES

75

Heilbron

Caroline

Coach

VOLLEYBAL MEISJES

76

Nalam

Bruce

Sporter

VOLLEYBAL JONGENS

77

Margaret

Jael

Sporter

VOLLEYBAL JONGENS

78

Zichem

Leon

Sporter

VOLLEYBAL JONGENS

79

Sibendi

Rowensly

Sporter

VOLLEYBAL JONGENS

80

Kartosentono

Milano

Sporter

VOLLEYBAL JONGENS

81

Kasdi

Nick

Sporter

VOLLEYBAL JONGENS

82

Alimoenadi

Jair

Sporter

VOLLEYBAL JONGENS

83

Tomopawiro

Cheverro

Sporter

VOLLEYBAL JONGENS

84

Karijoredjo

Rochman Justin

Sporter

VOLLEYBAL JONGENS

85

Anakaba

Meson

Sporter

VOLLEYBAL JONGENS

86

Getrouw

Verdy

Coach

VOLLEYBAL JONGENS

87

Foe A man

Casey

Coach

VOLLEYBAL JONGENS

88

Baasaron

Jason

Sporter

ZAALVOETBAL

89

Damburg

Chifaro

Sporter

ZAALVOETBAL

90

Doelbakir

Arjen

Sporter

ZAALVOETBAL

91

Fonkel

Jonathan

Sporter

ZAALVOETBAL

92

Graaven

Nathan Isaiah

Sporter

ZAALVOETBAL

93

Parisius

Beau

Sporter

ZAALVOETBAL

94

Tjoen-A-Choy

Jean - Pierre

Sporter

ZAALVOETBAL

95

Van Engel

Shemar Patrick

Sporter

ZAALVOETBAL

96

Riedewald

Chemilio

Sporter

ZAALVOETBAL

97

Asongie

Darrynio

Sporter

ZAALVOETBAL

98

Parmessar

Prishadpoetra

Coach

ZAALVOETBAL

99

Berrenstein

Steven

Coach

ZAALVOETBAL